حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

آغاز رزمایش دفاع از کوی و برزن در آشتیان

نمایش خبر : 426 | تاریخ انتشار : 2 دی 1395

سرهنگ محمد گودرزی فرمانده سپاه ناحیه آشتیان در گفت و گو با سفیر آشتیان گفت: اجرای عملیات تأخیری، حفاظت از مراکز حساس، اجرای عملیات بازپس گیری، پدافند دورادور، کنترل معابر اصلی، امداد و نجات، مقابله با ناآرامی ها و اغتشاشات، عملیات ضد هلی برن و کمین از برنامه های این رزمایش است.

 

 

وی اضافه کرد: مهم ترین هدف از برگزاری این رزمایش اجرای تمرینات تاکتیکی و تقویت بنیه دفاعی امنیتی و حفظ و انسجام نیروهای بسیجی و تداوم آموزش آنان است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت آشتیان تصریح کرد: این رزمایش با حضور گردان‌های بیت‌المقدس و در راستای کسب آمادگی دستگاه‌های اجرایی در مقابله با تهدیدات و حوادث احتمالی به مدت دو روز برگزار می‌شود.

 

وی عنوان کرد: با اجرای چنین رزمایش و عملیات‌هایی است که نیروهای بسیجی می‌توانند به طور سازمان یافته آمادگی خود را بالا ببرند تا در مواقع ضروری و حساس بتوانند این آمادگی را به نمایش گذاشته و از نظام مقدس اسلامی دفاع نمایند.

 

 

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir