حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

برگزاری صبحگاه اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی آشتیان+تصاویر

نمایش خبر : 590 | تاریخ انتشار : 3 دی 1395

به گزارش سفیر آشتیان، امام جمعه آشتیان در این مراسم گفت: نظام اسلامی ما از بدو تولد تا به حال مورد تهدیدهای مختلفی قرار گرفته است و امروز نیز نوکران استکبار با به راه انداختن گروهک های تروریستی در منطقه قصد مقابله با این قدرت را دارند.

 

 

وی اضافه کرد: وظیفه نیروهای ولایی و انقلابی در چنین وضعیتی آمادگی کامل نظامی و فراگیری تمامی آموزش های لازم است تا اگر روزی دشمن چشم طمع به سرزمین ما را داشته باشد با مشت محکم سربازان امام زمان مواجه شود.

 

امام جمعه آشتیان برگزاری رزمایش های نظامی را عامل ترس و هراس دمشن دانسته و افزود: آمادگی و آموزش نیروهای مردمی در دوران دفاع مقدس برگ برنده نیروهای نظامی ما بود و این کار باعث شد تا ماشین جنگی دشمن در آن دوران از کار بیافتد و پیروزی های متعددی در جبهه ها برای کشور به دست بیاید.

 

وی ادامه داد: باید امروز نیز با همان روحیه انقلابی در صحنه حاضر باشیم و به دشمنان بفهمانیم نیروهای نظامی جمهوری اسلامی آماده اند تا از کشور و مردم به بهترین وجه ممکن دفاع کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
شهروند: ما همیشه ایستاده ایم
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir