حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

امام جمعه آشتیان: حضور مردم در9 دی بزرگ ترین مصداق معروف در جامعه بود

نمایش خبر : 274 | تاریخ انتشار : 4 دی 1395

به گزارش سفیر آشتیان، حجت الاسلام غلامرضا نیشابوری امام جمعه آشتیان در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان آشتیان گفت:  جریان فتنه منکری عملی برای براندازی نظام بود که با بیداری مردم و تدبیر رهبر فرزانه انقلاب این توطئه شوم خنثی شد.

 

 

وی اضافه کرد: در انتخابات سال 88 ریاست جمهوری ایران، 40 میلیون نفر از مردم با حضور 85 درصدی و کم سابقه خود پای صندوق های رای یک حادثه شیرین برای ملت آفریدند ولی دشمنان با ایجاد فتنه آن را به کام مردم تلخ کردند.

 

امام جمعه آشتیان با بیان اینکه جامعه باید نسبت به مقابله با منکرات و ترویج معروف حساس باشد اظهار داشت: ملت بصیر و بسیجی ما با لبیک جانانه به ندای رهبر عزیزشان و با بیداری و هوشیاری موفق شدن یکبار دیگر در امتحانی سخت سربلند شوند و از گردنه سخت فتنه ۸۸ به سلامت عبور کنند و کودتای مخملی آمریکایی را کمر بشکنند.

 

وی ادامه داد: مردم ما ثابت کردند که با گذشت بیش از ربع قرن از پیروزی انقلاب اسلامی، همچنان تا پای جان وفادار انقلاب، نظام و میهن خود هستند و در روز 9 دی نیز برائت خود را از دشمنان رهبری اعلام کردند.

 

حجت الاسلام نیشابوری این روز تاریخی را نماد دینی و ملی ایران معرفی کرد و خاطر نشان کرد: این حماسه باید همه ساله گرامی داشته شود و با شور و شعور از آن تجلیل شود زیرا موجب آشکار شدن چهره نفاق علیه انقلاب اسلامی ایران بود.

 

نواختن زنگ بصیرت در مدارس آشتیان، برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری، برپایی نمایشگاه عکس بصیرت، برگزاری مسابقه کتابخوانی و هماهنگی در راستای برگزاری گفتمان بصیرتی از مصوبات این نشست بود.

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir