حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

3 اکیپ راهداری آماده برف روبی زمستانه محورهای مواصلاتی آشتیان

نمایش خبر : 356 | تاریخ انتشار : 5 دی 1395

 

علی واشقانی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آشتیان در گفت و گو با سفیر آشتیان گفت: شبکه راه های شهرستان از سرمایه های ملی محسوب می شود و وظیفه این اداره حفظ و حراست و ارتقاء آسایش مسافران و رانندگان است.

 

وی اضافه کرد: به دلیل افت دمای بسیار زیاد و وقوع بوران توام را باد شدید در محورهای مواصلاتی شهرستان آشتیان یکی از دغدغه های اصلی راهداری این شهرستان حفظ شرایط مساعد جاده ای در فصل سرما است.

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آشتیان از اجرای عملیات برف روبی زمستانه در تمام محورهای مواصلاتی اصلی و فرعی این شهرستان خبر داد و افزود: در حال حاضر 16 راهدار در قالب 3 اکیپ مجهز با تمامی امکانات مورد نیاز در محل های برف گیر محورهای مواصلاتی آشتیان مستقر هستند و در صورت نیاز عملیات برف روبی را انجام می دهند.

 

وی با بیان اینکه 160 کیلومتر از راه های اصلی و روستای استان مرکزی در محدوده این شهرستان قرار دارد اظهار داشت: با تهیه و انباشت 2 هزار تن ماسه نمک در انبار ها، دست راهداران برای استفاده از این امکانات برای باز نگه داشتن محورهای مواصلاتی آشتیان باز است.

 

گفتنی است طرح زمستانه راهداری در آشتیان تا 20 اسفند ماه اداره خواهد داشت و در صورت ادامه بارش ها قابل تمدید نیز است.

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
محسن: سه اكيپ آماده اند ولي كي و كجا . راهداري يكسال حقوق مي گيرن تا در چند مورد برفي كه مي بارد به داد مردم برسد ولي متاسفانه راهداري شهرستان آشتيان درهيچ مقطع زماني مطلوب عمل ننموده و همه اهالي مخصوصا كساني كه در جاده ها تردد بيشتري دارند از عملكرد راهداري ناراضي مي باشند . در تارخ 30 آذر كه برفي سبك باريد محور راهجرد به آشتيان شديدا لغزنده بود كه در طول مسير شاهد انحراف و سر خوردن دو وسيله نقليه به كنار جاده بوديم . متاسفانه راهداري هم پاسخگوي تماس نبود . فقط اين را بدانيد تعلل و كوتاهي شما عزيزان باعث خسارات جبران ناپذير مالي و جاني مي گردد كه شايد تو اين دنيا كسي شمارا خفت نكنه ولي بدونين كه بابت همه آنها مسئولين و بايد جوابگو باشين و اميدواريم تحولي در اين زمينه باشيم .وگرنه مانور و رژه شما بدرد مردم نمي خوره و باعث خنده مردمه . تو عمل و هنگام بارندگي حضورتون نشون ميده چكاره ايد .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir