حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

برگزاری دوره آموزشی ایمنی حوادث و آتش سوزی در آشتیان

نمایش خبر : 377 | تاریخ انتشار : 6 دی 1395

ابوالفضل جلاوند رئیس اداره آموزش و پیشگیری حوادث استان مرکزی در گفت و گو با سفیر آشتیان گفت: آشنایی آتش نشانان استان مرکزی با فنون جدید مقابله با حوادث و آتش سوزی و کاهش خطرات احتمالی از مهم ترین اهداف برگزاری این دوره آموزشی است.

 

وی اضافه کرد: یکی از نکاتی که در این دوره آموزشی به آن تأکید ویژه ای شده است آموزش سلسله مراتبی مقابله با آتش سوزی به آتش نشانان است تا آنها نیز بتوانند به عنوان مبلغان نشر این آموزش ها در جامعه عده بیشتری را در این زمینه آگاه کنند.

 

 

رئیس اداره آموزش و پیشگیری حوادث استان مرکزی پیشگیری از وقوع حادثه را مهم ترین ثمره آموزش صحیح دانسته و افزود: برگزاری چنین دوره های آموزشی ضریب ایمنی و پیشگیری از حوادث و آتش سوزی ها را بالا می برد.

 

وی تعداد آتش نشانان شرکت کننده در این دوره آموزشی را 50 نفر اعلام کرد و اظهار کرد: در این دوره 2 روزه آتش نشانانی از تمامی شهرهای استان مرکزی حاضر هستند تا علاوه بر کسب مهارت لازم بتوانند کلاس های آموزشی مردمی را در شهرهای خود برگزار کنند.

 

جلاوند ادامه داد: مبانی مختلفی از جمله استاندارها، نظارت و ایمنی، اصول موفقیت در اطفاء حریق، جلوگیری از گسترش آتش، راه های پیشگیری از حوادث، شناسایی محل های احتمالی وقوع حریق و نحوه صحیح کنترل اتصالات برقی در این دوره آموزش داده می شود.

 

 

انتهای پیام/ف

 

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir