حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

امام جمعه آشتیان: حماسه 9 دی توطئه چندین ساله دشمنان را نقش بر آب کرد

نمایش خبر : 318 | تاریخ انتشار : 9 دی 1395

به گزارش سفیر آشتیان، حجت الاسلام غلامرضا نیشابوری امام جمعه آشتیان در مراسم بزرگداشت یوم الله نهم دی در مصلی آیت الله دانش آشتیان گفت: یوم الله 9 دی روزی است که مردم ایران با حضور حماسی خود بار دیگر به انقلاب و نظام اسلامی رأی مثبت دادند.

 

 

وی اضافه کرد: در جریانات به وجود آمده در سال 88 همه دشمنان همچون جنگ احزاب برای از بین بردن قدرت انقلاب اسلامی به صورت متحد به میدان آمده و کمر همت به نابودی کشور بسته بودند.

 

امام جمعه آشتیان دخالت دشمنان در آشوب های بعد از انتخابات سال 88 را نمونه بارزی از برنامه ریزی های همیشگی دشمنان علیه ایران معرفی کرد و افزود: مردم وقتی دست های پشت پرده استکبار برای ضربه زدن به کشور را دیدند، برای دفاع و حراست از انقلاب به میدان آمدند و نقشه دشمنان را نقش بر آب کردند.

 

 

وی وقایع بعد از انتخابات سال 88 را ناشی از بی بصیرتی عده ای در مقابله با نقشه های دشمنان دانسته و تصریح کرد: در آن روزها عده ای با بی بصیرتی و با هدف ضربه زدن به ولایت در صدد گمراه کردن جامعه و دستیابی به اهداف شوم خود بودند.

 

حجت الاسلام نیشابوری ادامه داد: در  حماسه 9 دی انقلاب دیگری اتفاق افتاد، چرا که با جوشش دوباره در غیرت و غرور مردمی که در جریان انقلاب و دفاع مقدس برای حفظ این نظام و کشور خون داده بودند و ورود با بصیرت و آگاهی آنها به میدان، بساط فتنه و فتنه گران را برای همیشه برچیده شد.

 

 

وی حضور مردم در صحنه را عامل خاموش کننده آتش فتنه برشمرد و افزود: مردم در این روز مانند یوم الله 22 بهمن در سال 57 به نظام و انقلاب عمر دوباره بخشیدند و با تثبیت نظام، اجازه ندادند آرمان های انقلاب، امام راحل و رهبری به دست نا اهلان و نامحرمان به حاشیه برود.

 

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir