حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

امام جمعه آشتیان: تولی و تبری دو بخش اساسی حماسه 9 دی مردم ایران بود/ وجود حقوق بگیران نجومی و بی خانمان هایی که در قبرها زندگی می کنند ننگ جامعه اسلامی است

نمایش خبر : 325 | تاریخ انتشار : 10 دی 1395

به گزارش سفیر آشتیان، حجت الاسلام غلامرضا نیشابوری امام جمعه آشتیان در خطبه های نمازجمعه این شهرستان گفت: یکی از بزرگترین خطراتی که جمهوری اسلامی را تهدید می کند خطر منافقین است و می بینیم که در اسلام نیز بیشترین تاکید بر نفاق و منافقین شده است چنانچه پیامبر گرامی اسلام فرمودند، من نگران شما از ناحیه منافقین هستم .

 

 

وی اضافه کرد: میدان داری منافقین بزرگترین خطر بزرگ ترین خطر برای کشور است و از آن خطرناکتر این است که صفت نفاق میان خواص جامعه به وجود بیاید و مردم به خاطر عدم شناخت، تحت تاثیر نفوذ و کلام منافقین قرار بگیرند و به سیاهی لشکر آنان تبدیل می شوند.

 

خطیب جمعه آشتیان سردادن شعارهای زیبا و فریبنده را طرح و برنامه منافقان برای جذب آحاد مردم دانسته و افزود: البته بصیرت مردم همیشه خطر نفاق را کم کرده است و نگذاشته آنان به تمام اهدافشان برسند ولی امروز نفاق بسیار پیچیده تر از گذشته شده و شناخت آن نیز سخت تر است .

 

وی بهترین راه برای مقابله با منافقان را پیروی از ولایت معرفی و تصریح کرد: ولایت قدرت منافق شناسی به پیروان می دهد البته مردم باید مواظبت کنند دنباله روی از هر خواصی نکنند و تنها کسانی مورد تائید هستند که پای ارزش های ولایت در عمل ایستاده باشد .

 

نیشابوری در ادامه ضمن گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی گفت: امریکایی ها از ابتدای شکل گیری انقلاب مردم ایران دشمنی خود را بارها ثابت کرده بودند و این بار نیز با هدف کودتای مخملی و رنگین قصد براندازی نظام اسلامی را داشتند.

 

وی ادامه داد: تولی و تبری دو بخش اساسی حماسه 9 دی مردم ایران را نشان داد و در این روز مردم با بلند نظری خود رأی مثبت به انقلاب دادند و خواص بی بصیرت در این امتحان مردود شدند.

 

امام جمعه آشتیان در ادامه ضمن محکوم کردن نامه چند تن از وطن فروشان خائن به تارمپ اظهار داشت: این حرکت خائنانه در گذشته نیز اتفاق افتاده بود و منافقین برای روحیه دادن به عوامل داخلی خود دست به این حرکات می زنند .

 

وی در ادامه به عدم برخورد با حقوق های نجومی نیز اشاره کرد و افزود: وزیر هزار میلیاردی دولت بداند اگر دو میلیارد برای او رقمی نیست برای جوانان ما دو میلیون تومان مشکل گشا است .

 

نیشابوری خاطر نشان کرد: ننگ جامعه اسلامی است که عده ای بی خانمان در قبرها بخوابند و عده ای حقوق های نجومی دریافت کنند؛ دولت در این زمینه مسئول است و باید پاسخ بدهد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir