حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

رشد 1400 درصدی کشف کالای قاچاق در آشتیان

نمایش خبر : 377 | تاریخ انتشار : 11 دی 1395

به گزارش سفیر آشتیان، ابوالفضل یوسفی معاون فرماندار آشتیان در نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا در این شهرستان گفت: در 9 ماهه اول سال جاری 17 فقره کشفیات کالاهای قاچاق توسط سبزپوشان نیروی انتظامی آشتیان انجام شده است.

 

 

وی اضافه کرد: در این میان انواع برندهای سیگار، لوازم آرایشی، مشروبات الکلی و پوشاک به ارزش 4 میلیار و 200 میلیون ریال از بیشترین فراوانی برخوردار بوده اند.

 

معاون فرماندار آشتیان از دستگیری 34 نفر و توقیف 16 خودرو در رابطه با قاچاق کالا از ابتدای سال جاری در شهرستان آشتیان خبر داد و افزود: گشت های نیروی انتظامی و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آشتیان با چشمانی باز محورهای مواصلاتی، توزیع کنندگان و فروشندگان کالاهای مشکوک را رصد کرده و آماده هرگونه برخورد قاطع هستند.

 

وی انجام برنامه های مختلف فرهنگی برای آگاهی بخشی به مردم در راستای استفاده نکردن از کالاهای قاچاق را بهترین راه مبارزه با این ناهنجاری معرفی کرد و اظهار داشت: استفاده از کالای قاچاق موجب ضربه زدن به اقتصاد کشور و افزایش بی کاری می شود.

 

یوسفی برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی در این زمینه را بسیار موثر خوانده و تصریح کرد: مخاطب این دوره های آموزشی باید سرمایه گذاران در بخش تولید، فروشندگان و اقشار مختلف مردم به عنوان مصرف کننده باشند تا شاهد تأثیرگذاری در لایه های مختلف اجتماع باشیم.

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir