حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ افتتاح بزرگ ترین کارخانه تولید چراغ اتومبیل کشور در آشتیان

نمایش خبر : 817 | تاریخ انتشار : 16 دی 1395

به گزارش سفیر آشتیان محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاح کارخانه تولید چراغ اتومبیل در شهرستان آشتیان گفت: توسعه بخش خصوصی و کمک به تولید کننده داخلی می تواند موجب کاهش بیکاری و رشد صنعت کشور شود.

 

 

وی اضافه کرد: یکی از اهداف این وزارتخانه حمایت از تولیدات با کیفیت داخلی است و می توان با ارتقاء سطح محصولات تولیدی، زمینه را برای حضور در بازارهای خارجی و رقابت با دیگر تولید کنندگان مهیا کنیم.

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت پتانسیل های موجود در شهرستان آشتیان را برای سرمایه گذاری صنعتی مطلوب دانسته و افزود: با توجه به نزدیکی شهرستان آشتیان به جاده های اصلی کشور می توان شرایط را برای حضور صنایع مختلف در این شهرستان آماده کرد.

 

 

علی چنگی مدیر کارخانه تولید چراغ اتومبیل مدرن نیز در ادامه این مراسم گفت: این کارخانه در زمینی به وسعت 20 هزار مترمربع و با هزینه ای بالغ بر 50 میلیارد ریال راه اندازی شده و قطعات مورد نیاز شرکت های خودرو سازی داخلی را تأمین می کند.

 

 

وی از صادرات محصولات تولیدی در این شرکت به کشورهای عراق، سوریه و ترکیه خبر داد و افزود: با راه اندازی این واحد و تولید 8 میلیون قطعه در سال، زمینه اشتغال برای 140 نفر از جوانان آشتیانی فراهم شده است.

 

چنگی ضمن تأکید بر اجرای طرح توسعه این شرکت در آینده اظهار کرد: در این زمینه برنامه های خود را در 5 طرح مختلف به وزیر صنعت، معدن و تجارت ارائه داده ایم که با اجرای آن تعداد نیروی کار مورد نیاز به 500 نفر خواهد رسید.

 

 

وی اضافه کرد: تولید انواع لنت های خودروی سواری، ماشین آلات سنگین و قطارهای شهری و بین شهری، ساخت انواع گیربکس، قطعات الکتریکی و وسایل تزئینی خودرو در برنامه توسعه این شرکت قرار دارد که با حمایت مسئولین اجرایی خواهد شد.

 

 انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
ذوالفقاری: خداوندبه جناب مهندس چنگی . وحاج رضازرنوشه فراهانی . و امثال این عزیزانی که برای جوانان منطقه .اشتقال زائی فراهم می کنند اجروپاداش دنیوی واخروی عنایت فرماید.انشااله
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir