حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

توضیحات وزیر آموزش و پرورش درباره تغییر «زمان بازگشایی مدارس»

نمایش خبر : 961 | تاریخ انتشار : 28 اسفند 1395

 

 

به گزارش سفیر آشتیان: به نقل از خبرگزاری تسنیم : فخرالدین دانش‌آشتیانی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت ، با اشاره لایحه تغییر زمان بازگشایی مدارس که از سوی دولت به مجلس تقدیم شد، اظهار داشت: اگر این لایحه در مجلس شورای اسلامی تصویب شود، برنامه‌ریزی سال تحصیلی بر عهده دولت گذاشته می‌شود و درباره زمان آغاز و پایان یک سال تحصیلی دولت تصمیم‌گیری می‌کند.

وی تصریح کرد: این لایحه در حال بررسی در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس است که منتظر هستیم در این باره  در سال 96  درباره آن اظهارنظر کنند.

 

به گزارش سفیر آشتیان: ، در جلسه علنی روز سه‌شنبه 24 اسفند، لایحه زمان بازگشایی مدارس از سوی هیئت‌رئیسه مجلس اعلام وصول شد و برای رسیدگی و بررسی به کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارجاع شد.

 

طبق این لایحه زمان بازگشایی مدارس تغییر خواهد کرد.

 

 

انتهای پیام/خ

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir