حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

اختلاس و حقوق‌های نجومی نشانه‌ جریان نفاق است

نمایش خبر : 175 | تاریخ انتشار : 8 تیر 1396

به گزارش سفیر آشتیان؛ یادواره شهید دانش‌آشتیانی و شهدای هفتم تیر در شهرستان آشتیان برگزار شد.

حجت‌الاسلام قاسم عبداللهي در این یادواره با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال دوقطبی سازی در جامعه و ایجاد شکاف بین مردم و رهبری است، گفت: در چنین شرایطی آنچه که باید مورد توجه قرار گیرد هوشیاری و بصیرت است چراکه این توطئه دشمنان، با تدبیر رهبری و بصیرت مردم خنثی می شود.

وی افزود: دشمن با شگردهای جدید قصد تخریب افکار عمومی را دارد و با این ترفندها می‌خواهد انقلاب اسلامی را در مسیر رسیدن به اهداف و آرمان‌ها دچار مشکل کند.

عبداللهی با اشاره به حادثه هفتم تیر افزود: حادثه هفت تیر نمونه‌ای از جریان نفاق بود و در حال حاضر داعش ادامه دهنده این جریان است.

رئيس كل دادگستري استان مركزی با اشاره به اينكه در حال حاضر نيز مسئله نفاق به شدت ادامه دارد، بيان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی با ادامه جریان نفاق، به دنبال وارد کردن خدشه به نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی جریان مکتبی را مقابله با جریان نفاق دانست و تصریح کرد: جریان نفاق برای رسیدن به قدرت به هر کاری دست می‌زند اما در مقابل جریان مکتبی، خدمت به مردم را الگوی خود قرار می‌دهد.

عبداللهی گفت: متاسفانه در کشور ما جریان نفاق برای تامین منافع شخصی و گروهی خود وارد میدان می‌شود و با ظاهرسازی وارد دستگاه دولتی شده و به بیت‌المال دست درازی می‌کند.

رئيس كل دادگستري استان مركزی افزود: سوء استفاده‌های مالی، اختلاس و حقوق‌های نجومی از نشانه‌های جریان نفاق است که باید با آن‌ها مبارزه کرد و اجازه رشد را در جامعه به آن‌ها نداد.

در این یادواره علی دانش‌منفرد، برادر شهید غلامرضا دانش‌آشتیانی، به بیان خاطراتی برای حاضرین در این یادواره پرداخت.

غلامرضا دانش‌آشتیانی، منتخب مردم تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی بود که در انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی که روز یکشنبه، هفتم تیرماه ۱۳۶۰ در جلسه حزب جمهوری اسلامی ایران توسط دشمنان انقلاب رخ داد، به درجه رفیع شهادت نائل شد.

انتهای پیام/م

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir