حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

فرمانده جدید انتظامی شهرستان آشتیان معارفه شد

نمایش خبر : 429 | تاریخ انتشار : 18 تیر 1396

به گزارش سفیرآشتیان؛ آئین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان با حضور جانشین فرماندهي نیروی انتظامي استان مرکزی برگزار شد.

در این مراسم از زحمات سرهنگ قايد رحمت به عنوان فرماندهی انتظامی شهرستان آشتیان تقدیر شد و سرهنگ علی محمد گودرزی به عنوان فرمانده جدید انتظامی این شهرستان معارفه شد.

سرهنگ گودرزی از کارکنان پر کار و پر تلاش نیروی انتظامی استان هستند که پیش از این فرماندهی شهرستان خمین را عهده دار بوده و از نیروهای شاخص استان در نیروی انتظامی است.

سرهنگ سپهوند، جانشین فرماندهی استان مرکزی در این مراسم با اشاره به تلاش نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در استان گفت: با تلاشی که همه دستگاه های متولی در امر امنیت در سطح استان داشته اند امروز شاهد امنیت قابل قبولی در سطح استان هستیم و با تلاش شبانه روزی توانستیم موفقیتهای خوبی را بدست آوریم.

وی افزود: نیروی انتظامی با رصد دغدغه های مردم در حوزه نظم و امنیت که بیشتر درباره مواد مخدر، توزیع این مواد و حضور معتادان در سطح جامعه بوده، توانست با برنامه ریزی منسجم و هدفمند اقدامات خوبی را انجام دهد و در طرحهای پلیسی موفق درمسیر رفع دغدغه مردم اقدام کرده است.

سپهوند با اشاره به کشفیات موادمخدر در استان تصریح کرد: با تلاش های مجدانه نیروهای همیشه هوشیار انتظامی، در برخورد با جرائم در شهرهای استان، شاهد افزایش کشفیات در راستای کشف، شناسایی و مقابله با جرائم هستیم.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir