حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

امنیت حاکم بر کشور مرهون تلاش بی وقفه عوامل انتظامی و نظامی است

نمایش خبر : 123 | تاریخ انتشار : 20 تیر 1396

به گزارش سفیرآشتیان، سرهنگ علی محمد گودرزی، فرماندهی جدید آشتیان به همراه کارکنان با امام جمعه آشتیان دیدار کرد.

در این دیدار، غلامرضا نیشابوری، امام جمعه آشتیان با تقدیر از تلاش های نیروی انتظامی گفت: همراهی مردم با نیروی انتظامی برای تامین امنیت جامعه و جلوگیری ازبی نظمی و بی قانونی لازم است و این سرمایه سترگ باید روز به روز افزایش یابد.
وی، رضایت مندی مردم را مهمترین ثروت و دارایی نیروی انتظامی برای برقراری امنیت در جامعه دانست و تاکید کرد : پیشگیری از جرائم ضرورتی اجتناب ناپذیر برای جامعه است که نهادهای آموزشی، فرهنگی، مردم نهاد و پلیس هر کدام در آن نقش محوری دارند.
نیشابوری مردم را بازوی توانمند نیروی انتظامی برای برقراری امنیت اجتماعی دانست و اظهار کرد: نیروی انتظامی، مردم را در کارها و ماموریت های خود همراه می کند، زیرا اگر آنان با پلیس همراه باشند، امنیت و آرامش در جامعه محقق می شود.
امام جمعه آشتیان افزود: امنیت حاکم بر کشور امروز مرهون تلاش بی وقفه عوامل انتظامی و نظامی است و در میان التهاب خاورمیانه کشور ایران سطح بالایی از امنیت را دارد.
وی اظهار کرد: افزایش اعتماد و جلب مشارکت های مردمی به پلیس سرحوله برنامه های مدون نیروی انتظامی است و استفاده از ظرفیت و قابلیت مردمی در این بخش امنیت امری لازم وضروری است.
نیشابوری گفت: پلیس باید مردم را برای حفاظت از اموال خود حساس کند و با معرفی شیوه های مقابله با جرم آمار بزهکاری را کاهش دهد.
امام جمعه آشتیان خاطر نشان کرد: تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی و تامین امنیت مردم در تمام طول سال به ویژه تعطیلات و مناسبت ها نشاند دهنده انجام خدمت، اضافه بر وظیفه است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir