حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

مشارکت ۶۱۵ حامی آشتیانی در طرح اکرام ایتام / همه فرزندان یتیم تحت پوشش آشتیان دارای حامی هستند

نمایش خبر : 107 | تاریخ انتشار : 20 تیر 1396

به گزارش سفیرآشتیان؛ حسین فراهی، مدیر کمیته امداد شهرستان آشتیان، با اشاره به یاری خیرین اشتیانی در طرح های کمیته امداد گفت: خیران این شهرستان در بخش‌های مختلف به مددجویان یاری‌رسانی دارند.

وی افزود: طرح اکرام ایتام یکی از طرح‌های حمایتی مطلوب کمیته امداد امام خمینی از ایتام بوده که مردم خیرخواه و نوع‌دوست در بخش‌های مختلفی همانند عمرانی، جهیزیه، فرهنگی، کمک هزینه و تحصیلی به یاری افراد نیازمند و فرزندان یتیم می‌شتابند.

فراهی اظهار کرد: طی سه ماهه نخست سال جاری۶۱۵ حامی از۳۳ کودک یتیم تحت حمایت کمیته امداد شهرستان آشتیان حمایت شده است.
مدیر کمیته امداد شهرستان آشتیان تصریح کرد: در این طرح بیش از۴۴۳ میلیون و ۸۳۶ هزار ریال در کمک به این کودکان مشارکت کرده‌اند. 
وی در ادامه با اشاره به اینکه طی سال گذشته ۵۷۷ حامی حمایت از ۳۵کودک یتیم را عهده‌دار بوده است، گفت: در سال گذشته بیش از یک میلیارد و ۷۶۷ میلیون ریال توسط این حامیان به حساب کودکان واریز شد.
وی با بیان اینکه  همه ایتام تحت حمایت کمیته امداد شهرستان آشتیان دارای حامی هستند، افزود: بخش قابل توجهی از مشکلات معیشتی، فرهنگی و آموزشی این کودکان از محل مبالغ واریزی حامیان برطرف می‌شود.
فراهی خاطرنشان کرد: خیران می‌توانند علاوه بر مساعدت‌های نقدی ماهیانه، در زمینه‌های تامین پوشاک، مواد غذایی، خدمات مسکن، کمک‌های درمانی و فرهنگی ایتام تحت حمایت مشارکت کنند.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir