حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

بازارچه دائمی صنایع دستی در شهر آشتیان افتتاح می شود

نمایش خبر : 164 | تاریخ انتشار : 21 تیر 1396

امیری، مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی آشتیان در گفتگو با خبرنگار سفیرآشتیان گفت: در راستای طرح ساماندهی فروش تولیدات هنرمندان و ساخت بازارچه های دائمی صنایع دستی به زودی بازارچه دائمی صنایع دستی در شهر آشتیان افتتاح می‌شود.

وی افزود: عملیات اجرایی اولين بازارچه دائمي صنايع دستي به مساحت ۱۶۰ مترمربع در حال اتمام عمليات است و به زودي مورد بهره‌برداری و واگذاري به هنرمندان قرار می‌گیرد.

امیری اظهار کرد: اين بازارچه داراي ۱۰ غرفه بوده كه مساحت هر غرفه ۱۶ مترمربع در نظر گرفته شده است.

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی آشتیان گفت: بازارچه‌هاي صنايع دستي مجموعه اي از هنرهاي موفق و منحصر به فرد را در خود جاي می دهد. همچنين سعي اداره میراث فرهنگی بر احيای هنرهاي منسوخ شده و به دست فراموشي سپرده شده است و اين بازارچه‌ها كمک شاياني به شناخت دوباره مردم از هنرهاي دستي می کند.

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی آشتیان خاطرنشان کرد: اهتمام میراث فرهنگی بر تبديل صنايع دستي از كالايي لوكس به كالايي مصرفي و جاي دادن دوباره آن در سبد خريد خانواده ها است.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir