حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

تصفیه خانه فاضلاب آشتیان افتتاح شد

نمایش خبر : 242 | تاریخ انتشار : 21 تیر 1396

به گزارش سفیرآشتیان؛ با حضور معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت نیرو، تصفیه خانه شهرستان آشتیان افتتاح شد.

این طرح با ظرفیت شبانه روزی3هزار متر مکعب و اعتباری معادل 114 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

حسنی، فرماندار آشتیان در گفتگو با سفیرآشتیان گفت: تصفیه خانه آشتیان در جنوب این شهر ساخته شده است که شروع عملیات تکمیلی آن از سال 1392 آغاز و خرید و نصب تجهیزات در سال 95 انجام شد.
وی افزود: ظرفیت این تصفیه خانه فاضلاب 15 هزار نفری است که به صورت آزمایشی به بهره‌برداری رسیده و افتتاح رسمی امروز با حضور معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت نیرو انجام شد.
حسنی، هزینه ساخت و راه اندازی این تصفیه خانه فاضلاب را 114 میلیارد ریال عنوان کرد.
فرماندار آشتیان اظهار کرد: میانگین جریان ورودی فاضلاب برای این تصفیه خانه سه هزار مترمکعب در شبانه روز طراحی شده و فرآیند تصفیه در این تاسیسات از نوع لاگون هوادهی دو قدرته است که برای جمعیت و اقلیم شهر آشتیان یک فرایند منطقی محسوب می شود.
وی گفت: در حال حاضر بر اساس جمعیت مستقر در آشتیان سطح فعالیت این تصفیه خانه برای هشت هزار و 500 نفر جمعیت است که تا سال 1410 پیش بینی می شود که این تصفیه خانه فاضلاب با ظرفیت تکمیلی 15 هزار نفر خدمات رسانی کند.
این تصفیه خانه دارای 27 کیلومتر خطوط اصلی و فرعی جمع آوری فاضلاب و بالغ بر هزار و 550 فقره انشعاب فاضلاب است.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir