حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

همه پرسی کردستان تکه ای از پازل طرح خاورمیانه جدید از سوی استعمار است

نمایش خبر : 145 | تاریخ انتشار : 7 مهر 1396

به گزارش سفیرآشتیان؛ حجت الاسلام غلامرضا نیشابوری امام جمعه آشتیان در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت:امام حسین(ع) سبک زندگی عزت مندانه را به انسان ها آموخت، ارزشهایی که امام حسین(ع) از خود بجای گذاشت، فرا تاریخی است و برای تمام ملتها سرمشق زندگی و مبارزه است.

وی افزود: در راس آرمان های امام حسین(ع) یاد خدا، رضایت خداوند و فداکاری در راه خداوند است، اولیای خدا و مومنین واقعی برای خود هیچ شان و جایگاهی در مقابل خداوند قائل نیستند.

شرط سربازی در رکاب امام زمان(عج) فداکاری و آمادگی در راه خداوند است

نیشابوری اظهار کرد: شرط سربازی در رکاب امام زمان(عج) فداکاری و آمادگی برای گذشت در راه خداوند از همه چیز است لذا در دعای عهد همواره توفیق شهادت در رکاب امام زمان(عج) را از خداوند طلب می کنیم.

امام سجاد(ع) یاد شهدای کربلا را زنده نگه داشت

امام جمعه آشتیان با اشاره به شهادت امام زین العابدین(ع) گفت: امام سجاد(ع) با گریه و دعا چهل سال یاد و خاطره شهدای کربلا را زنده نگه داشتند و اجازه ندادند یاد شهدا به فراموشی سپرده شود، کتاب صحیفه سجادیه گنجینه ارزشمندی از آن حضرت است که ما از آن غفلت داریم.

وی با تقدیر و تشکر از ایثار و فداکاری آزادگان دفاع مقدس گفت: انقلاب اسلامی دستاورد مبارزات مردمی است که از جان و مال و زندگی خود گذشتند و آزادگان سهم مهمی در دفاع مقدس دارند.

اسرای جنگ تحمیلی، اسارت را به دانشگاه تبدیل کردند

نیشابوری افزود: اسرای ما مانند اسرای کربلا، دشمن را رسوا کردند، آن ها با تحمل سختی های اسارت و روحیه بالا صلابت خود را به رخ دشمنان کشیدند، آزادگان ما اسارت را تبدیل به دانشگاه کردند و انواع دانش ها و مهارتها را یاد گرفتند، آزادگان انسانهای مجاهد و وفادار به ولایت هستند.

امام جمعه آشتیان با اشاره به تشییع جنازه مطهر شهید حججی گفت: تشییع جنازه این شهید با حضور رهبر معظم انقلاب حال و هوای دیگری به خود گرفت، مقام رهبری چهار علت اخلاص، نیت پاک، حرکت به موقع را دلیل برجسته شدن این شهید دانست.

وی با اشاره به نطق وقیحانه و ابلهانه ترامپ در سازمان ملل گفت: ترامپ چهره ای خشونت طلب و جنگ افروز از آمریکا به دنیا نشان داد ما اگر میلیاردها هزینه می کردیم نمی توانستیم چهره واقعی آمریکا را این طور به دنیا نشان دهیم، ملت ما یکبار دیگر چهره واقعی آمریکا را شناخت.

عصبانیت ترامپ ناشی از شکست سیاسی در منطقه خاورمیانه است  

نیشابوری ادامه داد: چهره ای که ترامپ از آمریکا نشان داد همان چهره ای است که آمریکا در ۴۰ سال گذشته داشته است و آن را مخفی می کرد، عصبانیت ترامپ از شکست سیاسی آمریکا در عراق، سوریه، افغانستان و یمن است.

امام جمعه آشتیان اظهار کرد: هدف آمریکایی ها امتیازگیری از ایران است آن ها می خواهند با فشار آوردن باب مذاکره را باز کنند. مسئولین ایرانی هرگز مذاکره نخواهند کرد.

وی از مواضع انقلابی و عزت مندانه رئیس جمهور ایران تشکر کرد و گفت: مردم انتظار دارند رئیس جمهوری همواره این گونه مواضع انقلابی و شجاعانه بگیرد.

پشت پرده همه پرسی کردستان عراق، رژیم صهیونیستی و شیطان بزرگ آمریکا است

نیشابوری با همه پرسی در اقلیم کردستان عراق گفت: این حرکت علاوه بر اشکالات قانونی باعث تجزیه کشورها می شود، پشت پرده این همه پرسی رژیم صهیونیستی و شیطان بزرگ آمریکاست.

امام جمعه آشتیان بیان کرد: هدف از این طرح نا امن کردن کل منطقه است، طرح تکه تکه کردن کشورها در دستور کار بیگانگان در منطقه خاورمیانه است،  هدف از این طرح تضعیف مقاومت و تقویت حضور اسرائیل در منطقه است.

وی خاطر نشان کرد: این طرح در راستای طرح خاورمیانه بزرگ آمریکا و موجب بی ثباتی این منطقه است، همه پرسی در اقلیم کردستان خودزنی و خودکشی سیاسی است و دولت های منطقه بویژه دولت مرکزی عراق زیر بار نخواهند رفت.

انتهای پیام/ک

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir