حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
روایتی از قطعه اعدامی های بهشت زهرا
درست در همان خیابانی که یادمان شهدای ۷۲ تن، شهدای ترور اوایل انقلاب، در آن ساخته‌شده ، و روبروی قطعه ۲۴ که تعداد زیادی از شهدای دفاع مقدس در آن آرام‌گرفته‌اند، قطعه متروک ۴۱ قرار دارد.
کردستان 531 شهید زن دارد
دیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت: دیدار با خانواده شهدا به منظور تجلیل و تسکین خانواده شهدا باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.
پیشنهاد مشاوران رئیس‌جمهور برای تبرئه دولت در ماجرای فیش های نجومی/ روحانی در گفت‌وگوی امشب در مورد حقوق های نجومی چه می گوید؟
گفته می شود مشاوران روحانی به وی پیشنهاد کرده اند در این گفتگوی یک طرفه در مسئله فیش های حقوقی برای آنکه دامن خود و دولت را از این موضوع پاک کند، پای سایر دستگاه ها در کشور را هم در این قضیه باز کنند.
طی یادداشتی مطرح شد تقدیر یک فرمانده ارتش از شجاعت عباسی در پذیرش خطا/ "ارادت همچنان باقی است"
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در یادداشتی به حسن عباسی از شجاعت وی در پذیرش خطا تقدیر کرد.
طالب زاده در نشست بیوتروریسم: آب زمزم مسموم بود زائران ایرانی مریض می‌شدند
نشست خبری «نادر طالب‌زاده» با موضوع بیوتروریسم در خبرگزاری فارس برگزار شد و وی در این نشست از آلودگی آب زمزم به آرسنیک و راز بیماری حجاج پرده برداشت.
سونامی جعل مجوزهای بهداشتی در بازار مواد غذایی/ کشف 77 برند تقلبی فقط در دو ماه! +سند
بر اساس اسناد موجود تنها طی دوماهه خرداد و تیر، 77 نوع کالا با نام‌های تجاری مختلف، بدون گذراندن مراحل دریافت مجوز بهداشتی اقدام به توزیع و عرضه محصولات فاقد کیفیت به بازار مواد غذایی کرده‌اند.
نیم صفحه روزنامه‌های ورزشی سه شنبه 12 مرداد از روشن شدن موتور گلزنی مهاجم استقلال تا شوک خانگی پروفسور!
تصاویر نیم صفحه روزنامه‌های ورزشی چاپ امروز (12 مرداد ) به مسائل مختلف ورزشی از جمله فوتبال اختصاص دارد.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های 12 مرداد؛ از بی‌نتیجه بودن مذاکره با آمریکا تا تقدیر اردوغان از اسد!
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir