حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
اصابت موشک‌های مقاومت به مخازن آمونیاک «حیفا» ۱۷ هزار نفر را نابود می‌کند
یک مقام ارشد رژیم صهیونیستی تاکید کرد اگر مخازن آمونیاک در شهر «حیفا» هدف موشک‌های مقاومت قرار بگیرند، ۱۷هزار صهیونیست در اثر انفجار آن کشته خواهند شد.
سردار نقدی از تولد در خیابان شاپور تا مبارزه در بوسنی
فرمانده بسیج می‌گوید: در ابتدای انقلاب بچه‌ها با وجود اینکه سن‌وسالشان کم بود، کارهایشان معجزه‌آسا بود. چون ساواک هم منحل شده بود و کشور اطلاعات داشت. همه بچه‌ها دانشجو بودند و تحصیلات امنیتی نداشتند. پرونده‌های ساواک را مطالعه کرده بودند که چطور تعقیب و مراقبت می‌کنند.
سهم هرکدام از خودرو های داخلی از بازار چقدر است؟
براساس آمار منتشر شده از سهم بازار خودروهای سواری طی هفت ماه سال جاری، پراید و پژو 405 بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده‌اند. این موضوع در حالی است که زمزمه خروج دو خودروی یاد شده تا پایان سال 95 شنیده می‌شود.
اگر معده ضعیف دارید نباید این غذاها را بخورید!
برای اینکه دستگاه گوارش شما درست کار کند، باید از رژیم غذایی شامل انواع کربوهیدرات، چربی ها، پروتئین ها، آب، نمک، ویتامین های مختلف و فیبرهای محلول ونامحلول برخوردار باشد.
پوتین موشک‌ های خطرناک را رو کرد
گزارش جدید وزارت دفاع روسیه، حکایت از دستور پوتین برای استقرار موشک های هراس انگیز "ديمون" دارد.
وانت پیکان ماشین میلیاردی را داغون کرد
وانت پیکان ماشین میلیاردی را داغون کرد
رتبه ایران در میان کشورهای مرفه دنیا!
یک موسسه تحقیقاتی انگلیسی دهمین شاخص رفاه جهانی سالانه خود را به تازگی منتشر کرده که بر اساس آن مرفه‌ترین کشورهای جهان رتبه‌بندی کرده است.
حجت الاسلام الهامی نیا: راهپیمایی اربعین قدرت نمایی اسلام در برابر مستکبران است
استاد حوزه و دانشگاه گفت: پیاده روی اربعین عزاداران اربعین حسینی قدرت نمایی اسلام و مسلمانان در برابر مستکبران است.
ترفند سایپا برای فروش خودروهای کم طرفدار
سایپا 132 از سوی نمایندگی‌های سایپا با قیمت آزاد 21.5 میلیون تومانی به فروش می‌رسد که 900 هزار تومان بالاتر از قیمت مصوب است.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir