حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
آملی لاریجانی: تبعات خطای یک مسئول در جمهوری اسلامی چند برابر دیگران است
رییس قوه‌قضاییه گفت: مسئولان باید ضمن دانستن قدر مردم و تلاش برای خدمت‌گزاری هرچه بیشتر به آنان، فراموش نکنند که تبعات خطای یک مسئول در نظام جمهوری اسلامی چند برابر تبعات خطای دیگران است.
ترفند‌های طلایی برای جلوگیری از سُر خوردن روی برف یخ زده + تصاویر
برای جلوگیری از مشکل شایع روز‌های برفی که همان لغزندگی سطح زمین و سُرخوردن است، توصیه‌هایی راه گشا می‌تواند برایتان مفید باشد.
تروریست‌ها باز هم در غوطه شرقی به در بسته خوردند/ نیروهای سوری حملات سنگین را برای اشغال جنوب شهرک حرستا ناکام گذاشتند + نقشه میدانی
تروریست‌ها در این حملات درصدد بودند انبار سلاح نیروهای ارتش سوریه را به کنترل خود در بیاورند که در کمین دقیق نیروهای سوری حدود ۲۰ تن از تروریست‌ها کشته و زخمی شدند.
امروز برای آخرین بار به دولت برای کمک به اسکان دایم زلزله‌زدگان اعلام آمادگی می‌کنیم
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز نهم بهمن ماه برای آخرین بار به دولت برای کمک به اسکان دایم زلزله زدگان اعلام آمادگی می‌کنیم.
فاصله فقیر و غنی در ۱۵ سال اخیر کم شد یا زیاد؟
آمارهای رسمی منتشر شده توسط مرکز آمار، فقیر و ثروتمند شدن نسبی هر یک از دهکهای درآمدی طی ۱۵ سال منتهی به ۱۳۹۵ را نشان داد.
۶ ساعت جنگ خونین در تهران+ عکس
اهالی شهرستان‌ها در این سرمای زمستان به تهران آمده‌اند این بار به دوش من سنگینی می‌کنند، من بنا داشتم که پیش رفقای ایرانی بروم و در سطح آنها خدمت بکنم و شریک غم آنها باشم.
ماست‌مالی نوبخت جواب نداد؛ پشت‌پرده‌های مخالفت بهارستان با بودجه پیشنهادی دولت چیست؟
بازخورد منفی موضع دولت در مورد گزارش تفریغ بودجه ۹۵، نبود سازوکار حذف بیش از ۳۰ میلیون یارانه بگیر و نگرانی از نحوه هزینه کرد بودجه عمرانی سه دلیل عمده رد تاریخی لایحه بودجه بود
ردپای سیاست و انتخابات در پشت‎پرده ردّ لایحه بودجه ۹۷
رئیس کمیسیون تلفیق مجلس ردپای سیاست و انتخابات را در پشت پرده عدم تصویب لایحه بودجه ۹۷ در مجلس افشا کرد.
ماجرای حضور جواد نکونام روی نیمکت استقلال
در روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر حضور نکونام روی نیمکت استقلال خوزستان شنیده می شد که این خبر تکذیب شد.
خودروی بازیکن استقلال پس از تصادف
مهدی قائدی بازیکن تیم استقلال صبح امروز دچار سانحه شد و اکنون در بخش "آی سی یو" بستری است.
آیت‌الله خاتمی: باید اقدامات آزادی ستیزانه رژیم پهلوی در دهه فجر تبیین شود
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان گفت: باید در دهه فجر، مبانی انقلاب و اقدامات دین ستیزانه رژیم پهلوی برای نسل‌های جدید تبیین شود و باید برای مردم و جوان گفته شود که ۵۷ سال سیاهی چگونه بر مردم ایران گذشته است.
مغز متفکر اطلاعات نظامی ایران؛« شهید حسن باقری» که بود؟
حسن باقری را بسیاری به‌عنوان مغز متفکر اطلاعات نظامی ایران می‌شناسند. او در نهم بهمن ماه سال ۶۱ در محور عملیاتی فکه به‌شهادت رسید تا تاریخ ایران و دفاع مقدس یکی از بهترین‌هایش را از دست بدهد.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir