حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
مسئولین بین مردم و با مردم زندگی کنند/ آمریکا مرتب از ملت ایران سیلی‌ خورده/ نگویید ضامن بهشت رفتن مردم نیستیم
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه نظام اسلامی مسئول برطرف کردن موانع سیر بشر به سوی حق‌تعالی است گفت: هر گناهی در جامعه انجام می‌شود مسئولین باید پاسخگوی آن در روز قیامت باشند.
۸۵ هزار یمنی طی ۱۰ هفته اخیر آواره شده‌اند
سازمان بین المللی مهاجرت وابسته به سازمان ملل اعلام کرد که ۸۵ هزار یمنی به دلیل درگیری‌ها و حملات شدید عربستان طی دو ماه و نیم اخیر آواره شده‎اند.
۲۶۰ میلیارد دلار درآمد دولت طی ۵ سال گذشته کجا خرج شد؟
استاد اقتصاد دانشگاه تهران با بیان اینکه اگر امروز گرانی و فقر امان جامعه را بریده است مشکل از مبانی نظام جمهوری اسلامی نیست گفت: دولت بگوید ۲۶۰ میلیارد دلار درآمد دلاری را طی ۵ سال گذشته کجا خرج کرده است.
دخالتی در تحویل گوشی به ورزشکاران ایرانی نداشتیم
شرکت سامسونگ طی بیانیه رسمی اعلام کرد که این شرکت دخالتی در روند بررسی کمیته بین‌المللی المپیک برای تحویل گوشی‌ها به ورزشکاران ایرانی نداشته است.
دشمنان با چشمان از حدقه در آمده چهلمین جشن پیروزی انقلاب را خواهند دید/ اجازه نزدیکی دشمن به دروازه‌های اقتدار دفاعی و موشکی کشور را نمی‌دهیم
سپاه پاسداران در بیانیه‌ای، صحنه امروز منطقه را عرصه نمایش ظلم‌ستیزی، توانایی و اراده نظام و ملت ایران برای صیانت از مقاومت اسلامی و ناتوانی و ناکامی آمریکا دانست.
از دانلود نرم‌افزار مخفی کردن تصاویر و فیلم در گالری تا دانلود بهترین آنتی ویروس موبایل
در بسته هفتگی دریچه (شماره 195)، بهترین نرم افزارهای هفته گذشته از دید شما کاربران گرامی را قرار داده‌ایم.
بهزیستی چگونه «بِه‌زیستی» شد
همان اوایل انقلاب بود که قرار شد سازمانی حمایتی با ادغام 20 سازمان، نهاد، موسسه و انجمن با عنوان «بهزیستی» برای بهتر زیستن نیازمندان و محرومان ایجاد شود و در مسیر پرپیچ و غم ۴۰ سال گذشته تلاش کرده به شناخت کاملتری از جامعه هدف خود برسد.
عکس/ حمل مشعل المپیک توسط توماس باخ
رئیس کمیته بین‌المللی المپیک ساعاتی قبل از شروع مراسم افتتاحیه، مشعل المپیک را حمل کرد.
فردا؛ آخرین مهلت بخشودگی اضافه خدمت‌های سربازی
فردا، آخرین مهلت برای بهره‌مندی از بخشش اضافه خدمت‌های ناشی از غیبت مشمولان سربازی است.
درمان افسردگی با 9 ماده غذایی فوق العاده
اگرچه افسردگی یکی از اختلالات روانی و البته بسیار شایع است، اما متخصصان تغذیه اعتقاد دارند که با رعایت برخی رژیم های غذایی خاص، بسیار موثرتر از داروهای ضد افسردگی می توان جلوی بروز علائم این اختلال را گرفت.
گاهی پرفروش بودن از مضرات یک رمان محسوب می‌شود/ آمده‌ام این راه را ادامه دهم
نویسنده رمان «رویای آق‌تاریم» گفت: نثر داستانی این روزها از سوی نویسندگان فراموش شده و برخی از آنها پرفروش هستند که گاهی همین پرفروش بودن از مضرات یک رمان محسوب می‌شود.
حرکت ایران از موشک های کوچک به موشک های بالستیک قاره پیما
با تلاش مسئولان و کارمندان صنایع دفاع و همکاری ویژه نیروی هوایی سپاه و شخص شهید طهرانی مقدم که به پدر صنعت موشکی ایران لقب گرفته است، توان موشکی ایران با پیشرفت های خیره کننده ای مواجه شد در این گزارش تنها به ساخت این موشک ها به صورت مختصر اشاره خواهیم کرد.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir