حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
سرماخوردگی را با غذایی لذیذ به زانو درآورید
مصرف برخی از غذا‌ها تاثیر چشمگیری در کوتاه‌تر شدن مدت سرماخوردگی دارند.
عاصمه جهانگیر که بود و چه اقداماتی علیه ایران انجام داد +تصاویر
عاصمه جهانگیر گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران، بر اثر سکته قلبی درگذشت. وی مامور تهیه گزارش‌های ضدایرانی برای مجامع بین المللی بود.
حدیث امام باقر (ع) درباره فاصله حق و باطل
هر روز یک حدیث از معصومین (ع) با مضامین دینی و اخلاقی در بخش قرآن و عترت بخوانید.
پوستر/ بت شکن
امام خمینی بت شکن ، ابراهیم وار آمد / آتشی که در ایام بهمن سال ۱۳۵۷ بر ضد نهضت اسلامی مردم ایران ، ابراهیم زمان و خمینی کبیر از سوی نمرودیان عصر فراهم شده بود، به مراتب سوزاننده‌تر، گسترده‌تر و گداخته‌تر و شکننده تر از آتشی بود که آن روز برای حضرت ابراهیم تهیه شد.
پوستر/ پهلوی در بند غربی‌ها
پرویـز راجی سـفـیر وقـت شـاه در انـگلـیـس:همه کسانی که شبیه من در اردوگاه شاه قرار دارند، چگونه می‌توانیـم مدعی داشتن غرور ملی باشیم؛ درحالی‌که از مـردم مملکت بریده‌ایم و با عجز و لابه از این کشورهای غربی تقاضای حمایت از خود داریم؟
ساقط شدن پهپاد «فانتوم» رژیم صهیونیستی در نوار غزه
رسانه‌های فلسطینی از ساقط شدن یک پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه در پی آماده‌باش گردان‌های عزالدین القسام، خبر دادند.
پرونده مسکن مهر تا شهریور 97 بسته می‌شود
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سهمیه باقیمانده واحدهای مسکن مهر تا پایان شهریورماه سال 97 کامل و به متقاضیان تحویل داده می‌شود.
بیشترین تعداد حضور تماشاگر در لیگ قهرمانان آسیا/ پرسپولیس صدرنشین + عکس
دیدار‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بیشترین تعداد هوادار را به نام خود به ثبت رسانده است.
ملت ایران قوی‌تر از انقلابیون روزهای نخست حافظ انقلاب اسلامی هستند
یکی از مراجع تقلید گفت: پیام راهپیمایی 22 بهمن به بیگانگان این است که هیچ خیال باطل دیگری در سر نپرورانند و ملت روز به روز قوی‌تر از انقلابیون روزهای اول انقلاب حافظ آن هستند.
کدام فیلم‌ها برگزیده جشنواره فجر هستند؟
سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با اعلام نامزدهای این دوره به پایان نزدیک شد.
خاطراتی از اداره صدا و سیما در دهه ۶۰
رییس صداوسیمای دهه ۶۰ از مشکلات و چالش های دوران خود گفت و اینکه اعتراض ها آنقدر بوده است که هفته ای چند بار مجبور بوده نزد امام خمینی (ره) برود و از ایشان کسب تکلیف کند.
اژه‌ای: مشکلات باعث نمی‌شود مردم از وظیفه خود چشم پوشی کنند
سخنگوی قوه قضاییه گفت: مشکلات باعث نخواهد شد که مردم از وظیفه خود چشم پوشی کنند، مردم گرفتاری‌ها را با تلاش، هماهنگی وحدت حل می‌کنند.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir