حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
این کارها باید انجام شود، اما چرا نمی‌شود؟
عبارت «فلان کار باید انجام یا فلان مشکل باید برطرف شود» به قدری از سوی مسئولان استفاده شده‌ که امروز دیگر بایدها و نبایدهای مورد نیاز کشور برای هیچ‌یک از افراد جامعه ناآشنا نیستند.
آخرین جزئیات انتقال پایتخت از تهران
عضو ناظر در شورای انتقال پایتخت، گفت: در جلسه اخیر شورا اعضا مکلف شدند تا چند نقطه را به عنوان انتقال پایتخت پیشنهادی در دستورکار شورا بیاورند.
دیه سال 97 چقدر است؟
دیه سال 97 از سوی قوه قضاییه اعلام شد.
احراز هویت 45 نفر از جانباختگان پرواز تهران ـ یاسوج
فرماندار دنا از احراز هویت 45 نفر از جانباختگان سانحه‌ هوایی تهران ـ یاسوج خبر داد.
پیشنهاد جالب بیرانوند به همراهان پرسپولیس/ کری‌خوانی برای الوصل با لهجه آبادانی
تمرین عصر امروز (شنبه) پرسپولیس بسیار با نشاط و با حضور یکصد هوادار ایرانی برگزار شد.
قاسمی: سفیر انگلستان در تهران به وزارت خارجه احضار شد
سخنگوی وزارت خارجه از احضار سفیر انگلستان در تهران در بعدازظهر امروز (شنبه) به وزارت خارجه و ابلاغ مجدد اعتراض شدید جمهوری اسلامی در پی تعرض صورت گرفته به سفارت ایران در لندن خبر داد.
یک دستور غذایی فوق العاده برای درمان آرتروز
آرتروز یک بیماری است که بیشتر د رزنان و مردان میانسال دیده می شود که آن درد در مفاصل است. که مانند هر بیماری دیگری یک تغذیه خوب می تواند این بیماری را درمان کند .
۵ عادت مخرب روزانه که موجب زرد شدن دندان‌ها می‌شود
لایه بیرونی سفید رنگ دندان‌هاست که عاج زرد رنگ دندان زیر آن قرار گرفته است. با نازک‌تر شدن مینا، عاج دندان ظاهر و باعث زرد دیده شدن دندان‌ها می‌شود.
پوشش نقاط کور نیازمند تفاهم با شهرداری‌هاست/ نامزد ریاست جمهوری نمی‌شوم
وزیر ارتباطات گفت: پوشش نقاط کور آنتن‌ده نیازمند همکاری شهرداری‌ها و تجمیع دکل‌ها است و یک عامل که باعث کندی پیشرفت در این زمینه شده تعارضاتی است
لرستان| « سین» ممنوعه سر سفره هفت‌سین؛ زیباترین سمندر جهان رو به انقراض
سمندر لرستانی یکی از گونه‌های اندمیک و زیباترین گونه‌های سمندر جهان است که به دلیل زیبایی خاصش همواره در معرض تهدید قاچاق قرار دارد.
حراج ذخایر ارزی کشور در صف‌های طویل سفته‌بازی/ بانک مرکزی چه زمانی در رویه غلط خود تجدیدنظر می‌کند؟
بانک مرکزی در سال‌ جاری میلیاردها دلار در بازار ارز و در قالب ارز مداخله‌ای به صورت نقدی عرضه کرده است، اما تعادل به بازار بازنگشته و معلوم نیست قرار است چند میلیارد دلار دیگربه این شیوه غلط توزیع شود تا سیاست‌گذار ارزی به نتیجه‌ای متفاوت برسد.
نشانه‌های کمبود امگا ۳ کدامند؟
اسید چرب امگا ۳ جزء اساسی ساختار سلولی است که کمبودش، عوارضی مانند خستگی، خشکی پوست، مو و ناخن شکننده، عدم تمرکز، ضعف در یادگیری و ... را به دنبال دارد.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir