حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
معارفه۳۱ شهردار در استان مرکزی/شهرداران خمین و آستانه به زودی معرفی می‌شوند
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری مرکزی گفت: در ۸ ماهه نخست امسال ۱۵۷ میلیارد تومان برای اجرای طرح های مختلف به حساب شهرداری ها وازیر شده است.
کسب معرفت، اولین مسئولیت شیعه منتظر
یک کارشناس مسائل دینی با اشاره به وظایف شیعیان در عصر غیبت، اولین مسئولیت منتظران را شناخت امام زمان(عج) دانست و گفت: معرفت و شناخت نسبت به امام عصر(عج) از مهم ترین وظایف شیعیان است.
پیامبر(ص) کامل‌ترین الگو برای بشریت/صلح امام حسن(ع) زمینه‌ساز عاشورا بود
مدیر حوزه‌های علمیه استان مرکزی گفت: برترین انسان در عالم وجود، یعنی حضرت محمد(ص) جامع کمالات انسانی است و هر کس در پی سعادت ابدی در تمام جهات و رفتارها است باید سیره پیامبر(ص) را الگوی خود قرار دهد.
دولت روحانی، امنیتی‌ترین دولت تاریخ انقلاب در برخورد با رسانه‌ها/چتر حمایتی لایحه «سازمان رسانه‌ای» بر سر رسانه‌های حامی دولت
پژوهشگر رسانه گفت: دولت با وعده حمایت از رسانه ها در قالب یک نهاد مشخص، در صدد است تا رسانه ها را زیر چتر نظام دولتی بیاورد و در این طرح تنها چیزی که عاید رسانه می شود عضویت اجباری در این نهاد با محدودیت های مختلف در عرصه رسانه است.
10 مستند از استان مرکزی روی آنتن شبکه افق/۱۱۰ جلد کتاب در حوزه دفاع مقدس استان رونمایی می‌شود
مدیر کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی با اشاره به تولید و پخش ۲ مستند در حوزه دفاع مقدس استان، گفت: برای ساخت ۱۰ مستند با شبکه افق مذاکره شده است.
تروریست‌ها را قبل از رسیدن به مرزها نابود خواهیم کرد/از پهپادها و دوربین‌های مداربسته برای تامین امنیت مرزها استفاده می‌کنیم
جانشین فرمانده ارتش درباره ساز و کار نبرد با گروه‌های تروریستی گفت: تروریست‌ها را قبل از رسیدن به مرزها نابود خواهیم کرد.
زیباکلام:روحانی نسبت به هاشمی بغض و کینه دارد
زیباکلام معتقد است: روحانی نسبت به هاشمی بغض و کینه دارد؛خیلی خوشش نمی آید که هاشمی در مقابل او ظاهر شود.
آمریکا از تحریم سپاه به‌دنبال دوپینگ داعش است/ برجام منفعتی برای مردم نداشت
یک کارشناس مسائل سیاست خارجی گفت: آمریکایی‌ها زمانی بحث تروریست بودن سپاه را مطرح می‌کنند که داعش به پایان رسیده است.
سپاه دیوانه‌تر از ترامپ را سر جایش نشانده است/ ارتش آمریکا و رژیم اشغالگر قدس از همه تروریست‌تر هستند/ آمریکایی‌ها در تقابل با ایران ضرر اساسی خواهند کرد
سردار اسماعیل کوثری گفت: با بیان اینکه آمریکایی‌ها در تقابل با ایران ضرر اساسی خواهند کرد گفت: اینکه ترامپ می‌خواهد بگوید دیوانه است، باید خطاب به او بگوییم که دیوانه‌تر از او داعشی‌ها بودند که ما آن‌ها سرجایشان نشاندیم و سپاه از این دیوانه‌ها زیاد در این منطقه دیده و ترسی از آن‌ها ندارد.
آیت‌الله دری نجف‌آبادی: دشمن به دنبال «« تصمیم‌سازی»» برای «« تصمیم‌گیران »» کشور است
عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری و نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه دشمن با نفوذ اقتصادی به دنبال تسلط بر ارکان اقتصادی کشور است گفت: دشمن در نفوذ اقتصادی به دنبال "تصمیم‌سازی" برای "تصمیم‌گیران" در کشور است.
آمریکایی‌ها گفتند نمی‌توانید به اقیانوس اطلس بیایید؛ می‌رویم و فیلمش را برایشان ارسال می‌کنیم!/ محوریت مقاومت در خرمشهر با تکاوران آموزش‌دیده نیرو دریایی بود
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: هدف بعدی نیروی دریایی حضور در آب‌های آزاد و اقیانوس اطلس است. جایی که امریکایی‌ها گفتند ایرانی‌های نمی‌توانند به اینجا بیایند.
مشکلات کارگران هپکو و آذراب هنوز حل نشده است/ مسئولان نمک بر زخم کارگران نپاشند/ استاندار مرکزی به ریاست جمهوری برود و تا مشکل کارگران را حل نکرده به استان باز نگردد
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس همچنین با بیان اینکه مسئولان نمک بر زخم کارگران نپاشند گفت: انتظار داریم که مسئولان نسبت به حل مشکلات کارگران هپکو و آذراب اقدامات جدی انجام دهند و نمک بر زخم آنها نپاشند.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 41 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir