حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
امروز در بحث تامین تجهیزات نظامی کشور خودکفا شده ایم/ عربستان هزینه آبادانی و رفاه مردم آمریکا را با خرید تجهیزات نظامی میدهد
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: هرکسی که قضاوت کند می داند که توضاع تسلیحات ایران که همه آنها جنبه دفاعی دارد به لطف خدا و همت این جوانان و برکت انقلاب به جایی رسیده است که ما امروز ادعا می کنیم در بحث تامین تجهیزات مورد نیاز خود خودکفا شده ایم.
خاطراتی از اداره صدا و سیما در دهه ۶۰
رییس صداوسیمای دهه ۶۰ از مشکلات و چالش های دوران خود گفت و اینکه اعتراض ها آنقدر بوده است که هفته ای چند بار مجبور بوده نزد امام خمینی (ره) برود و از ایشان کسب تکلیف کند.
اثرات منفی موسیقی‌های تند بر اعصاب و روان/ نقش موسیقی در تصادف رانندگی
یک روان‌شناس گفت: در بسیاری از مواقع این اثرات به صورت تخریبی بروز می‌کند خصوصاً وقتی که در حین رانندگی گوش دادن به موسیقی‌های تند صورت گیرد می‌تواند باعث پرت شدن حواس راننده یا تحریک هیجانات فکری افراد و بروز برخی از حوادث شود.
سردار دهقان: جنگنده قاهر در مرحله « Fast Taxi»/ آخرین وضعیت خرید سوخو۳۰ از روسیه
مشاور فرمانده‌کل قوا در امور دفاعی در گفتگوی تفصیلی با تسنیم گفته که، "برای جنگنده قاهر و کوثر۸۸ ما تا مرحله فست تاکسی پیش رفتیم".
سند ۲۰۳۰ هویت فرهنگی را نشانه گرفته است/فرمایش مقام معظم رهبری؛ فصل الخطاب در سند ۲۰۳۰
نماینده مردم اراک در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه سند ۲۰۳۰ هویت فرهنگی ملت ایران را نشانه رفته است، گفت: تعلیمات دشمن هویت ما را هدف قرار داده است و می خواهد ما را مطیع خود کند تا تحت سلطه باشیم.
برخی‌ امروز جانماز آب نکشند و دهه 70 را بار دیگر مرور کنند/عبدالله نوری از مجلس تقاضای مجوز واردات باتوم و گاز اشک‌آور کرد/سیاست اقتصادی تکنوکرات‌ها در دولت روحانی جریان دارد
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه شالوده اقتصادی کشور متأثر از سیاست اقتصادی دولت سازندگی است، گفت: سیاست اقتصادی تکنوکرات‌ها در دولت روحانی هم، جریان دارد.
علت فوت پدرم ایست قلبی بود/ دولت هاشمی درخشان‌ترین دوره اقتصادی بود/ پدرم در مذاکرات هسته‌ای به روحانی مشورت می‌داد
رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: دوران دولت آیت‌الله هاشمی درخشان‌ترین دوره اقتصادی در جمهوری اسلامی و یکی از راهبردهای وی در عدالت اجتماعی، توزیع «ثروت» به جای توزیع «فقر» بود.
شکل‌گیری تجمل در دوره هاشمی منشأ مفاسد در دوره‌های بعد بود/ هاشمی با کدخدامنشی به امور جمهوری نگاه می‌کرد
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه معتقد است مرحوم هاشمی با کدخدا منشی به امور جمهوری نگاه می‌کرد و از همان پیروزی انقلاب همین مشرب را داشت.
از صحبت‌های مصطفی 4 دقیقه قبل از شهادت تا علت نقدهای صریح و بدون تقیه
به مناسبت ششمین سالگرد شهادت مصطفی احمدی روشن با پدر این شهید بزرگوار به گفت‌وگو نشستیم.
پرداخت ۱۶۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در آشتیان
مسئول بسیج سازندگی آشتیان از پرداخت ۱۶۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصادمقاومتی به متقاضیان در شهرستان آشتیان خبر داد.
رهاسازی ۲۰۰ هزار قطعه بچه ماهی در استخرهای پرورشی آشتیان
سرپرست جهاد کشاورزی آشتیان گفت: در راستای ترویج آبزی پروری و استفاده بهینه از منابع آبی امسال ۲۰۰ هزار قطعه بچه ماهی در استخرهای پرورش ماهی شهرستان رهاسازی شد.
گفتگوی جنجالی با قاسم جعفری سازنده پرمخاطب‌ترین سریال‌های تلویزیونی: گفتند نشانه های همجنسگرایی بگذار تا فیلمت در کن دیده شود!
در حوادث سیاسی سال‌های اخیر بسیاری از این جنس آدم‌ها را داشتیم که معتقد به نظام و سیستم و آدم‌های متفکری بودند، اما در موقعیتی قرار گرفتند که به اسم معاند طرد شدند. این کاراکتر هم همین طور بود جوانی خود را در جنگ گذرانده و حالا رسالت خود را در دانشگاه و آموزش دانشجویان می‌داند
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 43 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir