حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
اظهارنظرهای نسنجیده و ساختار شکنانه، دشمن شاد کن است/ملت ایران به حمایت از فلسطین ادامه می دهد
امام جمعه آشتیان گفت: استکبار امروز با ایجاد داعش و تکفیر دنبال به فراموشی سپردن مسئله فلسطین است، ملت ایران از مقاومت حمایت می کند و به حمایت خود ادامه می دهد، سیاست جمهوری اسلامی در مسئله قدس تغییر پیدا نکرده و نمی کند.
گرما و روزه داری، آشتیانی ها را برای دفاع از مظلومان فلسطین عقب نراند/ از حضور مسئولان تا طلاب خارجی
مردم روزه‌دار آشتیان امسال در با زبان روزه در گرمای هوا در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند که خشم و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیسیتی به گوش جهانیان رساندند.
غریو رهایی قدس شریف در آشتیان + عکس
راهپیمایی روز قدس با شعارهای محوری «روز جهانی قدس، تجلی آرمان فلسطین» و «فریاد وحدت امت اسلام علیه جاهلیت مدرن و کودک‌کشی از غزه تا یمن» در شهرستان آشتیان برگزار شد.
عداوت و دشمنی یهودی ها ریشه تاریخی دارد/ پروژه ایران هراسی حباب روی آب است
حجت الاسلام شاهی آشتیانی گفت: روز قدس امسال اهمیت ویژه تری دارد؛ دشمنان نظام اسلامی ایران پروژه ایران هراسی را مطرح کردند و میگویند ایران قصد تصرف کشورهای حوزه خلیج فارس دارد. دیدگاه این ها حباب روی آب است.
موج تعطیلی و تنزل شعب بانک های مختلف در آشتیان/تامین امنیت باجه بانکی دانشگاه آشتیان مقرون به صرفه نیست
موج تعطیلی و تنزل شعب بانکی در شهرستان آشتیان، نگرانی مردم را در پی داشته است.
حقابه چشمه معجزه تعیین تکلیف شد/آب چشمه معجزه در رودخانه آشتیان جاری می شود
نماینده تفرش، اشتیان و فراهان گفت: با انجام بررسی های کارشناسان و اسناد و مدارک موجود به دور از هرگونه جانبداری این موضوع تعیین تکلیف شد و اعلام شد که آب چشمه معجزه متعلق به رودخانه آشتیان است.
باغچه کوچک منزل؛ عرصه تجلی اقتصاد مقاومتی/گیاهان دارویی؛ اقتصاد مقاومتی را رونق می دهد/
شمسی یکی از شهروندان آشتیانی است که باغچه منزل خود را به کشت گیاه دارویی اختصاص داده و از کار کردن و تولید محصولی ارزشمند بسیار راضی است.
روستای صنعتی زرنوشه؛ یک مدل اقتصادی موفق/ تولیدکنندگان در این روستا چه می‌گویند؟
روستای زرنوشه یکی از روستاهای توابع آشتیان با دارا بودن کارگاه های تولیدی به عنوان یک روستای صنعتی و یک مدل اقتصادی موفق در صنایع کوچک شناخته می شود.
مهد کودک آدینه مصلای آشتیان راه اندازی شد
امام جمعه آشتیان گفت: مهد آدینه مصلی آشتیان با همکاری مربیان مراکز پیش دبستانی و ستاد خواهران نماز جمعه آشتیان در محل مصلای نماز این شهر راه اندازی شد.
روز قدس روز حیات مجدد اسلام است
معاون فرماندار شهرستان آشتیان با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: همانگونه که حضرت امام(ره) فرمود؛ «روز قدس روز حيات مجدد اسلام است چراکه در مقابل دشمن اصلی اسلام، مسلمين و مردم آزاده جهان بپا می‌خيزند».
طلاب خارجی؛ سفیران اسلام در جهان/ پایبندی ملت ایران به ولایت فقیه مهمترین دلیل دشمنی آمریکا با ایران
امام جمعه آشتیان گفت: طلاب خارجی مرکز جامعه المصطفی با فراگیری حقایق اسلامی، مبلغان اسلام در جهان هستند.
اعتماد به آمریکا در برجام، خسارت محض بود/ملت،به کمتر از ابطال ۲۰۳۰ راضی نمی شود
امام جمعه آشتیان گفت: اعتماد به آمریکا در مسئله برجام برای ما خسارت بار بوده است، عدم اجرای شروط ده گانه رهبری کار را به اینجا کشانده است
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 164 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
avini
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس