حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
آذری جهرمی تمام شایعات مطرح‌شده درباره خود را دروغ خواند
وزیر پیشنهادی ارتباطات با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به شایعات و ادعاهایی که در خصوص وی مطرح شده بود واکنش نشان داد.
کوتای 28 مرداد و تناقض های تلخ تاریخ معاصر ما/ تمدید 30 ساله حکومت پهلوی با دخالت های آمریکا و انگلیس!
کودتای 28 مرداد از جمله رویدادهای تاریخی است که با دخالت آمریکا و انگلیس، بیش از 30 سال، حکومت دیکتاتوری شاه در کشور را تمدید کرد و تاکنون این دو کشور زیر بار دخالت خود در کودتای 28 مرداد نمی رفتند اما با انتشار اسناد مرتبط از سوی دانشگاه جرج واشنگتن برای افکار عمومی جهان مشخص شد
انتقاد کواکبیان از برخی مخالف‌نما‌ها در مجلس
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه امروز حدود ۲۰ نفر مخالف صحبت کردند، گفت: فقط سه الی چهار نفر به معنای واقعی مخالف بودند و مابقی مخالفت جدی نداشتند لذا هیات رئیسه مجلس و کمیسیون آیین نامه مجلس باید برای مخالف‌نماها فکری کنند.
عناوین روزنامه‌های سیاسی ۲۹ مرداد ۹۶/ نماینده استخدام می‌کنم! +تصاویر
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی یکشنبه ۲۹ مرداد ۹۶ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
آقای زنگنه! لطفا من بعد نمایندگان مجلس را استخدام نکنید تا به رسالت ذاتی خود عمل کنند
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: ۲۸ درصد برنامه‌های زنگنه با اسناد بالادستی انطباق دارد.
رحمانی‌فضلی: مبنای انتخابم برای وزارت کشور توسعه‌محوری است
وزیر پیشنهادی کشور گفت: مبنای انتخاب اینجانب برای وزارت کشور توسعه‌محوری بوده است.
آیت الله خاتمی: مذاکرات نتیجه‌ای جز بتن ریختن در رآکتور اراک و تحریم مجدد ایران نداشت
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه مذاکرات نتیجه‌ای جز بتن ریختن در رآکتور اراک و تحریم مجدد ایران نداشت، گفت: شهید حججی داعش را اسیر عظمت و اقتدار خود کرده بود.
متاسفانه در ایران مدیریت یکپارچه شهری معنا ندارد/ می توانیم تهران را با مترو به شمال متصل کنیم
محمدباقر قالیباف با حضور در برنامه نگاه یک گزارشی از عملکرد 12ساله خود در شهرداری تهران ارایه داد و از نبود مدیریت یکپارچه شهری در ایران گله کرد.
شعبان‌ بی‌مخ، آمریکا و سناریویی که در ایران اجرا شد
کودتای 28 مرداد با طرح و حمایت مالی و اجرائی سازمان مخفی اطلاعات بریتانیا و سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا علیه دولت قانونی مصدق در مرداد 1332 انجام شد.
محسن رضایی: «مصدق» به آمریکا پناه برد ولی سرنگون شد
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است که مصدق همچون بسیاری دیگر برای نجات از دست انگلیس به آمریکا پناه برد ولی با کودتای آمریکایی سرنگون شد.
ماجرای جذاب رهایی یک مدافع حرم از چنگال تروریست‌ها
مستند «فرار از درعا» که به ماجرای اسارت و فرار سید علی جعفری از رزمندگان مدافع حرم تیپ فاطمیون از چنگال تروریست های جبهه النصره اختصاص دارد مراحل پایانی تولید را پشت سر می‌گذارد و به زودی از برخی شبکه‌های سیمای ملی به نمایش در خواهد آمد.
چه کسانی سینما رکس را به آتش کشیدند؟+تصاویر
وقتی سینما رکس در آبادان با تماشاچیانش سوخت، خیلی‌ها تصمیم گرفتند دیگر به سینما نروند. سال ۵۷ بود و مردم هنوز نمی‌دانستند قرار است شش ماه بعد همه چیز زیر و رو شود.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 178 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
ir-vp
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس