حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
امام جمعه آشتیان: هاشمی فدایی انقلاب بود و عمرش را در دفاع از انقلاب، نظام و رهبری صرف کرد/ تشییع پیکر هاشمی نمایش وحدت کشور بود
امام جمعه آشتیان گفت: مرحوم هاشمی رفسنجانی فدایی انقلاب، نظام و رهبری بود و تشییع پیکرش نیز نمایشی از وحدت در کشور را نشان داد.
امام جمعه آشتیان: تولی و تبری دو بخش اساسی حماسه 9 دی مردم ایران بود/ وجود حقوق بگیران نجومی و بی خانمان هایی که در قبرها زندگی می کنند ننگ جامعه اسلامی است
امام جمعه آشتیان گفت: تولی و تبری دو بخش اساسی حماسه 9 دی مردم ایران را نشان داد و در این روز مردم با بلند نظری خود رأی مثبت به انقلاب دادند.
امام جمعه آشتیان: حماسه 9 دی توطئه چندین ساله دشمنان را نقش بر آب کرد
امام جمعه آشتیان گفت: حماسه 9 دی مردم با بصیرت ایران توطئه و برنامه ریزی چندین ساله دشمنان انقلاب و کشور را نقش بر آب کرد.
امام جمعه آشتیان: شعار مرگ بر امریکا انزجار از روحیه استکباری سیاست مداران این کشور است/دولت در برابر اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان پاسخگو باشد
امام جمعه آشتیان گفت: شعار مرگ بر امریکای مردم ایران اعلام انزجار از روحیه استکباری سیاست مداران این کشور است.
امام جمعه آشتیان: نمازجمعه منبر احزاب و گروه های سیاسی نیست
امام جمعه آشتیان گفت: نماز جمعه منبر نظام اسلامی است نه منبر شخص، حزب یا گروه سیاسی که با آمدن دولتها و گروه های سیاسی تغییر کند .
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های 29 شهریورماه؛از پولسازی آسمان ایران تا پایان ایرانگردی احمدی‌نژاد!
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
سفیر سابق ایران در لیبی: پیگیری های مربوط به حادثه خونین منا نباید متوقف شود/ آل سعود رژیم هتاک و بی ایمان است
سفیر سابق ایران در لبنان گفت:مقام معظم رهبری تاکید دارند که در شرایط حاضر باید مردم و دولت های مسلمان کوشش کنند تا هر آنچه که سبب شده ماهیت آل سعود شناخته نشود را از میان بردارند و متوجه شوند که چه رژیم هتاک و بی ایمانی زمام امور یکی از مهم ترین فرائض اسلامی را به دست خود گرفته و در واقع حرمین شرفین
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های 16 شهریورماه
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
عنصر ضد‌انقلاب دستگیر‌شده در گرگان را بشناسید
هفته گذشته سازمان اطلاعات سپاه نینوا استان گلستان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد، فردی با دو تابعیت ایرانی – آمریکایی را دستگیر کرده است.
ترس آمریکا از جنگ با مثلث "تهران-مسکو-پیونگ‌یانگ"/ "پاترول‌کرفت‌های" سپاه پاسداران آماده پاسخ به "امپریالیسم" + تصاویر
ارتش آمریکا پس از حادثه 11 سپتامبر مشغول نبرد با نیروهایی بوده است که توان نظامی پیشرفته‌ای نداشتند؛ اما اکنون با وجود احتمال جنگ با قدرت هایی همچون روسیه و ایران، ارتش آمریکا باید بودجه بیشتری از کنگره درخواست کند.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های 13 شهریور؛ از حضور همزمان قالیباف و احمدی‌نژاد در انتخابات تا انتقاد عارف از دولت!
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
حرکت گام به گام ایران و هند در مسیر مبارزه با تروریسم
ایران و هند طی سال های گذشته شاهد تهدیدهایی مشترک از جنس امنیتی و از جانب تروریست ها بوده اند. اکنون و در فضای پسابرجام، با تکیه بر اسناد همکاری امنیتی که پیش از این بین 2 کشور به امضا رسیده می توان به حرکت گام به گام تهران و دهلی نو در مسیر مبارزه با تروریسم امیدوار بود.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 24 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس