حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
نیروهای انقلاب درگیر دعواهای تصنعی سیاسی نشوند
پروژه آتی دولت برهم زدن تمرکز نیروهای دغدغه مند انقلابی با ایجاد دعواهای تصنعی سیاسی است.
گزینه نظامی زیر میز است!
امروزه با توجه به اقتدار مثال‌زدنی جمهوری اسلامی ایران از یک‌ سو و افول قدرت آمریکا و اروپا و متحدان منطقه‌ای آن از سوی دیگر، بدیهی است که ادعای توسل به «گزینه‌ نظامی» فقط در حد و اندازه یک «لاف گزاف» قابل ارزیابی است.
اتهام به شخصیت شیطان!
«جنگ» فی‌نفسه، نمی‌تواند مطلوب باشد ولی در مقابل دشمنی که دست به تهاجم زده و قصد نابودی کشور و ملتمان را داشته باشد، چاره‌ای جز دفاع باقی نمی‌ماند و بدیهی است که دفاع نیز بدون تحمل خسارت‌های آن امکان پذیر نیست.
تفاوت فتنه ۷۸ و ۸۸ چیست؟
عالیجنابان جریان مذکور، بعدها برای توجیه و استتار این تغییر و دگردیسی سیاسی، نام این پشتک واروی جناحی را اعتدال گذاردند.
آنچه در جوی می رود آب است
آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور مسئولان و چهره های مختلف تشکیل و مانند همیشه مباحث حول محورهایی پیش رفت که درنوع خود در تشکیل جلسه برای جلسه تقریبا کم نظیر است.
کربلا در کربلا می ماند اگر زینب(س) نبود
بعد از شهادت حسین بن علی(ع) که دنیا ظلمانی شد و دل ها و جان ها تاریک شد، این زن بزرگ یک نوری شد و درخشید، به جایی رسید که فقط والاترین انسان های تاریخ بشریت یعنی پیامبران می توانند به آنجا برسند.
پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶، سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال» نام‌گذاری کردند.
با نمادهای ایرانی سفره «هفت سین» بیشتر آشنا شویم.
با نمادهای ایرانی سفره «هفت سین» بیشتر آشنا شویم.
نیم صفحه روزنامه های 28 اسفند
به گزارش سفیر آشتیان،تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود، به قرار ذیل است:
سفیدکننده های خانگی برای سفید کردن دندان‌ها در نوروز
سفیدکننده های خانگی برای سفید کردن دندان‌ها در نوروز
وقتی گوش از مشکلات سلامت خبر میده
وقتی گوش از مشکلات سلامت خبر می‌ده
دعوت ورزشکار استان مرکزی به اردوی تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای
رئیس هیات ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان مرکزی از دعوت ورزشکار ارزنده این استان به اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای خبر داد.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 25 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
avini
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس